כללי

דף זה (יחד עם המסמכים הנזכרים בו) מתאר את התנאים וההגבלות של האתר. ניתן לעשות שימוש באתר בין אם כאורח ובין כמשתמש רשום. יש לקרוא בעיון את תנאי השימוש האלה לפני השימוש באתר. השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש, יש להמנע משימוש באתר.

גישה אל האתר

הגישה אתר מותרת על בסיס זמני, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק או לשנות את השירות שאנו מספקים באתר שלנו ללא הודעה מוקדמת (ראה להלן). לא נהיה אחראים אם מסיבה כלשהי האתר אינו זמין באופן זמני או קבוע. מעת לעת, יתכן כי הגישה לאתר תהיה מוגבל לחלקו או לכולו.

זכויות קניין רוחני

הבעלות וכל הזכויות על הקניין הרוחני באתר הוא של בעל האתר. אלה מוגנות על ידי חוקי זכויות יוצרים ואמנות ברחבי העולם. כל הזכויות שמורות. מותר להדפיס עותק אחד, ולהוריד קטעים מכל הדפים מהאתר שלנו לעיון אישי. מותר להפנות צד שלישי לאתר. אין לשנות את הדפסות או העותקים הדיגיטליים של חומרים כלשהם שהודפסו או הורדו בכל דרך שהיא, ואין להשתמש בכל איורים, צילומים, רצפי וידאו או אודיו או כל גרפיקה בנפרד מהטקסט הנלווה. בכל מקרה של שימוש בחומר, חובה לציין ולרשום את בעל האתר כמחבר והבעלים של החומר באתר. אין להשתמש בחלק כלשהו מהחומרים באתר שלנו למטרות מסחריות ללא קבלת רשיון לעשות זאת.בכל מקרה של הפרה של תנאי השימוש, יש לחדול מהשימוש בחומר מהאתר באופן מיידי, ולהשמיד כל העתק שלו.

הסתמכות על המידע באתר

אין להשתמש בחומר או בפרשנויות שבאתר ככלי לייעוץ שעליו ניתן להסתמך. לפיכך אנו מתנערים מכל אחריות הנובעת מכל הסתמכות על חומרים אלה על ידי כל העושה שימוש בחומר מהאתר.

שינויים באתר שלנו באופן קבוע

האתר מתעדכן באופן קבוע. לפי כך, החומר באתר עשוי להשתנות אם יתעורר בכך צורך כלשהו. אנו עשויים להשעות את הגישה לאתר שלנו, או לסגור אותו ללא הגבלת זמן.

החבות שלנו

החומר המוצג באתר שלנו מסופק ללא כל ערבויות, תנאים או אחריות לגבי הדיוק שלו. אין כל חבות כלשהי למשתמש באתר או לצדדים שלישיים כלשהם כתוצאה משימוש בחומר שבאתר, וכל העושה בו שימוש, עושה זאת על אחריותו.

המאמר תנאי השימוש עודכן לאחרונה בתאריך: 7 דצמבר 2017

חדווה בנטל
חדווה בנטל (.B.A) מנחת הורים לפי שיטת אדלר. בהכשרתי, אני בוגרת מכון אדלר, מכון מעגלים והטכניון. אני בעלת ניסיון של מעל 12 שנים בהדרכת הורים והדרכה של קבוצות, ומאחורי ניסיון של אלפי הורים. אני מתמחה בהדרכת הורים פרטנית, בעיות קשב וריכוז, תאומים, הגיל הרך ועוד. ניתן לקבל הדרכת הורים בצפון: בחיפה, בקריות, בעמקים, רמת ישי, יקנעם ובאזורים נוספים בארץ לפי דרישה.