הדרכת הורים אונליין


אני מעבירה הדרכות הורים באמצעות כל אמצעי התקשורת הנפוצים כיום. הדרכת הורים באמצעות זום (Zoom) או סקייפ (Skype) היא הדרך היעילה ביותר להדרכת הורים אונליין.

אמצעים אלו מאפשרים תקשורת באיכות מצוינת, והניסיון מראה שאלו כלים יעילים מאד. סקייפ או זום קל מאד להתקנה חינם. רצוי וכדאי להשתמש באוזניות.

אופציות אחרות להדרכת הורים אונליין היא שיחת וודאו באמצעות ווטסאפ (WhatsApp). זה טיפה פחות נוח כי זה דורש להשתמש בטלפון ולא במחשב, אך עדיין טוב ואפשרי. כמו כן ניתן לעשות הדרכת הורים באמצעות מסנג'ר של פייסבוק (Messenger) ואפליקציות ווידיאו אחרות כגון טלגרם (Telegram) או וויבר (Viber). תושבי המזרח יכולים להשתמש בוויצ'ט (WeChat).

חדווה בנטל: 052-3755095

דואר אלקטרוני: hedva@bental.com

כמובן שקיימת גם אפשרות להדרכת הורים טלפונית. אפשרות זו היא האחרונה בתור, שכן היא אינה שיחת ווידאו. עם זאת זו אופציה שרירה וקיימת.

הדרכת הורים אונליין – שאלות ותשובות

כיצד מתבצעת הדרכת הורים אונליין?

הדרכת הורים באמצעות מחשב או טלפון, מתבצעת בדומה מאד להדרכת הורים אישית. פגישה ראשונה היא פגישת הכירות, בה אלמד על הנעשה במשפחה, מה הבעיות, וכבר אתן כלים ראשונים להתמודדות. בפגישות הבאות נמשיך ונראה כיצד עבדו הדברים, נלבן את הסיטואציות, ונקבע כיצד להמשיך.

כמה מפגשים נדרשים?

אין מספר מדויק של מפגשים. כל מקרה לגופו. יש מקרים לתוצאות מצוינות כבר אחרי שני מפגשים. יש בעיות מורכבות יותר, הדורשות סידרת מפגשים גדולה יותר.

האם הדרכת הורים באינטרנט שקולה להדרכה פנים מול פנים?

לפגישות אישיות יש תמיד יתרון. אין כמו תקשורת אישית בין אנשים. עם זאת, הטכנולוגיה נותנת לנו פתרונות טובים מאד. ואין ספק שכאשר יש אילוצים גיאוגרפיים, הרי שהדרכת הורים אונליין יכולה לתת תשובה מצוינת לכל הצרכים.

באיזה שעות אפשר לקבל הדרכה אונליין?

הבדלי השעות בעולם הן אכן דבר שיש להתייחס אליו. עם זאת תמיד ניתן למצוא שעה שהיא נוחה גם בישראל וגם בחו"ל.

מה צריך להכין כדי לקבל הדרכת הורים אונליין?

רצוי חיבור טוב ויציב לאינטרנט. כדאי אם אפשר להתחבר דרך מחשב, תוכנת סקייפ ואוזניות. אך ניתן להשתמש גם באפליקציות לטלפון כדוגמת ווטסאפ.

כיצד מתבצע התשלום?

ניתן לשלם באמצעות פייפאל (PayPal) וכל כרטיס חיוב המתקבל על ידם.

איזה עוד שירותים ניתן לקבל אונליין?

מלבד הדרכת הורים, אני גם מאמנת קשב וריכוז וליקויי למידה באמצעות שיטת רביב. גם את האימון ניתן לתת באמצעות האינטרנט אונליין.

מהי הדרכת הורים

הדרכת הורים הפכה בשנים האחרונות לכלי עזר משמעותי וחשוב, להורים שנתקלים בבעיות בבית. החל מבעיות בגיל הרך ועד לגיל ההתבגרות. גם חלק מהמשפחות בימינו אינן משפחות קלאסיות של 'אמא, אבא, ילדים'. ניתן לראות היום משפחות חד הוריות, להט"ביות, גרושים, פרק ב', משמורת משותפת ועוד. כל זה עלול לגרום לבעיות ולקשיים בגידול וחינוך ילדים.

אני, כמדריכת הורים בעלת שנים רבות של ניסיון, יכולה להועיל רבות לפתור את הבעיות השונות. בעיות שינה, אכילה, משמעת, שיעורים, ריבים ועוד, לכל אלו יש כלים ופתרונות. שיטת אדלר היא אחת השיטות המובילות בתחום הדרכת ההורים. השיטה מבוססת על עבודתו של אלפרד אדלר, והיא היוותה אבן דרך בנושא היחסים במשפחה.

השיטה שמה דגש על כבוד הדדי, התייחסות לילד כאל אדם תוך שימת לב לרצונותיו צרכיו, ומקומו בחברה. הטיפול מתבסס על מספר מפגשים, בהם אני מקבלת תמונה לגבי הנעשה במשפחה, ונותנת כלים והדרכה כיצד לטפל נכון בסיטואציות השונות.

חדווה בנטל: 052-3755095

דואר אלקטרוני: hedva@bental.com